Zaznacz stronę

Regenera Activa

Leczenie łysienia androgenowego

REGENERA ACTIVA

Specjalnie zaprojektowany system wykorzystujący autologiczny przeszczep komórek, którego zastosowanie obejmuje szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej.

Podczas pojedynczej sesji, gdzie pacjent jest zarówno dawcą jak i biorcą autologicznego przeszczepu, jesteśmy w stanie stymulować miejsce poddane zabiegowi za pomocą komórek progenitorowych i czynników wzrostu uzyskanych z miejsca pobrania przeszczepu. Technika ta oparta jest na badaniach klinicznych wykazujących wysoką koncentrację uzyskanych komórek z tkanek stałych.

Poprzez skalibrowany proces mechaniczny oraz filtrację jesteśmy w stanie uzyskać wysoką koncentrację komórek progenitorowych i innych elementów prekursorowych. System REGENERA ACTIVA został stworzony do uzyskiwania zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

Prosty i efektywny system

w leczeniu łysienia androgenowego
N

1 minuta dla uzyskania materiału

N

1 sesja terapeutyczna

N

1 miesiąc aby zobaczyć efekt

Zabieg Regenera Activa

jest niezwykle prosty i trwa zwykle około 30 minut

%

Biopsja

W pierwszy etapie lekarz pobierze niewielki wycinek skóry (od jednej do trzech biopsji o średnicy 2,5 mm) z okolicy karku na linii włosów. Jest to obszar, który jest najmniej podatny na łysienie androgenowe. Pobranie tak niewielkiego wycinka skóry pozwala na samoistne zagojenie się miejsca pobrania przeszczepu. Jest to proces zupełnie bezbolesny gdyż lekarz znieczuli miejsce biopsji za pomocą lidokainy.

%

Wyizolowanie tkanek

W kolejnym etapie lekarz, za pomocą specjalnego urządzenia wyizoluje z pobranej od Ciebie tkanki komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolności regeneracyjne.

%

Mezoterapia

Tak przygotowana zawiesina zostanie podana w skórę Twojej głowy na zasadzie mezoterapii w okolice Twoich mieszków włosowych aby zainicjować procesy naprawcze.

Leczenie łysienia androgenowego – tylko jeden zabieg

Bezpieczeństwo terapii Regenera Activa

bez odczynników chemicznych

sterylny, jednorazowy system zamknięty

bez stosowania enzymów trawiennych

Umów się na wizytę

Telefoniczna rejestracja codziennie w godzinach 18 – 21

telefon: 691 458 484

Uczęszczam do Pani Doktor od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Bez względu na przyczynę mojej wizyty otrzymuję rzetelne, a przede wszystkim bardzo rzeczowe i trafne odpowiedzi na pytania. Zawsze w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, co z profesjonalizmem i doświadczeniem tworzy mieszankę idealną. Zdecydowanie polecam!!

Sandra

Pacjent

Przyjmujemy pacjentów w piątki 16:00-20:00 i soboty 9:00-12:00

Gdynia Centrum – Sea Towers

691 458 484

Gdynia Sea Towers Hryniewickiego 6c Gabinet nr 11