Zaznacz stronę

Laseroterapia

Konsultacje – Laseroterapia – Dermatologia Estetyczna

Laseroterapia Harmony XL Pro

Najnowszej generacji platforma laserowa Harmony XL Pro oferuje rozwiązanie dla większości problemów estetycznych czy dermatologicznych

Oferta laseroterapii Harmony XL Pro

Termolifting - głowica NIR

Głowica NIR (Near-Infrared) wykorzystuje technologię światła podczerwonego, wprowadzając wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry. Ten swoisty termolifting powoduje skrócenie włókien kolagenowych, pobudzenie produkcji nowych oraz wzrost elastyny. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i zwiększa się jej elastyczność. Efekt poprawy napięcia zauważalny jest bezpośrednio po zabiegu, a z każdym dniem staje się jeszcze bardziej wyraźny.

Przebudowa skóry – głowica Clearlift

Laser Clearlift działa na skórę mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, co skraca czas rekonwalescencji, nie naruszając przy tym naskórka. Uszkadzając skórę, tworzy kontrolowane ogniska zapalne, które inicjują proces gojenia i rozpoczyna się przebudowa skóry. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, a skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Zamykanie naczyń – głowica Dye VL

Skuteczny sposób na pozbycie się widocznych zmian naczyniowych. Harmony Dye-VL, którego głowica emituje światłoo długości 500-600 nm w skuteczny i bezpieczny sposób likwiduje zmiany nazywane teleangiektazjami czy „pajączkami”.

Usuwanie przebarwień – głowica Dye VL

Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia. Na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach powstają ciemne plamki, zwane przebarwieniami. Harmony Dye-VL skutecznie likwiduje te zmiany emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwnik i niszczy je.

Laserowe odmłodzenie – głowica iPixel

Redukcja blizn, również potrądzikowych. iPixel Er:YAG uszkadzając termicznie skórę, przebudowuje ją, dzięki czemu powstaje nowa tkanka, blizny są zredukowane lub znacznie mniej widoczne.

Redukcja zmian naczyniowych - laser Nd:YAG

Laser Nd:YAG o długości wiązki światła 1064 nm, działając na hemoglobinę zmienia się w ciepło, które powoduje koagulację, miejscowy stan zapalny, a w konsekwencji zrośnięcie naczyń. Głowica emituje czerwoną plamkę światła, idealnie naprowadzającą lekarza na miejsce zabiegowe, co znacznie podnosi precyzję wykonywanej procedury.

Przykładowe zebiegi dermatologii estetycznej

Laser Harmony XL Pro

Nowoczesny laser do zabiegów estetycznych i leczniczych

Plasma IQ

Bezinwazyjny lifting powiek, pozwalający uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu

Regenera Activa

Autologiczny przeszczep komórek do leczenia łysienia androgenowego

Osocze bogatopłytkowe

Redukcja zmarszczek, biorewitalizacja skóry – najbardziej naturalny zabieg medycyny estetycznej

Toksyna botulinowa

Redukcja zmarszczek i leczenie nadpotliwości

Mezoterapia

Zabiegi rewitalizujące – odmładzanie skóry

Umów się na wizytę

Telefoniczna rejestracja codziennie w godzinach 18 – 21

telefon: 691 458 484

Uczęszczam do Pani Doktor od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Bez względu na przyczynę mojej wizyty otrzymuję rzetelne, a przede wszystkim bardzo rzeczowe i trafne odpowiedzi na pytania. Zawsze w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, co z profesjonalizmem i doświadczeniem tworzy mieszankę idealną. Zdecydowanie polecam!!

Sandra

Pacjent

Przyjmujemy pacjentów w piątki 16:00-20:00 i soboty 9:00-12:00

Gdynia Centrum – Sea Towers

691 458 484

Gdynia Sea Towers Hryniewickiego 6c Gabinet nr 11